Weather Kusadasi
°C

GENÇLİK FESTİVALİ 120 BİNDEN FAZLA KATILIM İLE SONA ERDİ

Her zaman iyi müzik sloganıyla Umut Kuzey önderliğinde, Milyon Yapım organizasyonuyla gerçekleşen Kuşadası Gençlik Festivali, 5 günlük kesintisiz müzik ve eğlence maratonunun ardından sona erdi. 

Geçtiğimiz yıl toplamda 90 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen festival bu yıl 120 bin seyirciye ulaşarak yeni bir rekora daha imzasını attı. 

Üçüncü senesinde iki ana sahnede toplamda 53 sanatçı ve grubun performans sergilediği Kuşadası Gençlik Festivali; Duman'dan Pentagram'a; Şebnem Ferah'tan Hayko Cepkin'e; Athena'dan Emre Aydın'a Türk rock müziğinin yıldız isimlerine ev sahipliği yaptı. 

Kuşkusuz son günün en önemli anlarından biri Cem Adrian'ın sahnesine düet yapmak için Kalben'i davet etmesi oldu.

Milyon Yapım Festivalleri'nin önemli ismi Selda Bağcan ise Umut Kuzey'i sahneye davet ederek bu festivallerin yapımındaki katkılarından dolayı teşekkür etti.

Son performanslarını Teoman ve Mor ve Ötesi'nin sergilediği festival büyük bir coşkuyla sona erdi. 

Kuşadası Gençlik Festivali; Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı'nda Kuşadası Belediyesi işbirliği ile RedBull katkılarıyla Kral Pop Medya Sponsorluğu'nda gerçekleşti ve Milyon Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlandı.

Galeri

seperator
sub

Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Haberler

Kuşadasından Güncel Haberler

VİDEOLAR

Interview about Kuşadası / They Love Kuşadası / Belgium

Interview about Kuşadası / They Love Kuşadası / Türkiye

Turlar
varSüleyman Demirel Bulvarı Ticaret Odası No:2 Kuşadası AYDIN • T. +90 256 612 70 72 • F. +90 256 612 70 72 • info@koder.org.trkusadasi-live1trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 1167genclik-festivali-120-binden-fazla-katilim-ile-sona-erdi2recent-news,genclik-festivali-120-binden-fazla-katilim-ile-sona-erdi,1101ANTALYAsub DEVAMINI GÖRyok