Weather Kusadasi
°C

KUŞADASI AĞUSTOS AYINDA KONSERE DOYDU!

Kuşadası AVM'de ağustos ayı boyunca gerçekleşen konserler ve etkinlikler sone erdi. Geriye bıraktığı harika anılar ile birbirinden başarılı sanatçılara ev sahipliği yapan Kuşadası konser ve etkinliğe doydu.

Ziynet Sali, Kenan Doğulu, Sertab Erener, Sıla, Sibel Can, Manuş Baba, Bengü, Candan Erçetin, Erol Evgin, Ayhan Sicimoğlu, Funda Arar gibi ünlü sanatçıların konserlerinin yanı sıra, Bir Selami Şahin Müzikali, Şeval Sam ve Müzeyyen : Tek Kişilik Müzikal Gösteri, Ferhangi Şeyler, Erdal Beşikçioğlu : Bir Delinin Hatıra Defteri gibi de bir çok gösteri sahne aldı. 

Gerçekleşen etkinlik ve konserlerde çocukları da unutmayan Kuşadası AVM, Canım Kardeşim Müzikali gibi çocuk oyunları ile de küçük katılımcılara ev sahipliği yaptı. 

Ağustos konserleri yaklaşık 2500 kişinin katılımı ile sona erdi. Önümüzdeki sene daha fazla sanatçı ile yeniden Kuşadas'na Konser Ayı yaşatmayı planlayan Kuşadası AVM'nin etkinlik takvimlerini kaçırmayın.

Galeri

seperator
sub

Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Haberler

Kuşadasından Güncel Haberler

VİDEOLAR

Interview about Kuşadası / They Love Kuşadası / Belgium

Interview about Kuşadası / They Love Kuşadası / Türkiye

Turlar
varSüleyman Demirel Bulvarı Ticaret Odası No:2 Kuşadası AYDIN • T. +90 256 612 70 72 • F. +90 256 612 70 72 • info@koder.org.trkusadasi-live1trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 1185kusadasi-agustos-ayinda-konsere-doydu2recent-news,kusadasi-agustos-ayinda-konsere-doydu,1101ANTALYAsub DEVAMINI GÖRyok