Weather Kusadasi
°C

Sonbahar Kaçamağı Varış Noktası: Kuşadası

Kuşadası'nı sonbaharda kaçamak yeri arayanlara tavsiye ediyoruz. Kuşadası, sıcak yazları bronzlaşma için mükemmeldir. Sonbahar ve kış aylarında ılıman hava da Kusadasi'yi bir kaçış için mükemmel bir yer haline getiriyor. Kuşadası'nın sonbaharda gezimiz için harika bir yer olmasının tüm nedenlerini makalemizde bulabilirsiniz.

 

Bir kaçamak için plan yaparken Kuşadası akla gelen en sıcak Ege kasabalarından biridir. Sıcak havalarda ve güzel bir iklimde çok çekici bir yer. Kuşadası, yaz aylarında mavi bayraklı plajları ve sakin koyları ile ziyaretçilerini cezbediyor ve Ekim ile Şubat ayı arasında müze ve birçok ünlü tarihi mekana dikkat çekiyor.

 

Sonbahar mevsiminde Kuşadası'nda sessiz ve güzel bir tatil geçirebilir, popüler turistik yerleri, müzeleri ve tarihi mekanları ziyaret ederek kalabalıktan ve uzun kuyruklardan uzak durabilirsiniz. Kuşadası, yaz aylarında parlak güneşi ve serin deniziyle sizleri ağırlıyor ve sonbaharda renkli ağaçlar ve ılıman sıcaklıklarla sizi karşılayacak. Kış sezonunda, ara sıra yağmurlu ve bulutlu günler ile romantik bir tatil geçireceksiniz.

 

Sonbahar Kaçışınız sırasında Kuşadası'nda bol bol fotoğraf çekin!

Sonbahar ve kış aylarında Kuşadası'nı ziyaret ettiğinizde, muhteşem bir fotoğraf albümü ile rahatlıkla gidebilirsiniz. Kameranızı güzel manzarayı yakalamak için hazırlamanızı öneririz. Özellikle gün batımları sadece yaz aylarında değil, sonbahar ve kış aylarında da çarpıcıdır.

 

Kuşadası'ndaki Ibramaki Sanat Galerisi, yıl boyunca her zaman aktiftir. Ziyaretçiler Kuşadası ve çevresinde tecrübeli sanatçılardan çok çeşitli sergilere katılabilir. Kuşadası Belediyesi'nde ayrıca Erkan Yücel Tiyatrosu'nda, Kuşadası Belediyesi ve çevre ilçelerden belediye sanatçıları çeşitli tiyatro oyunlarıyla sahnede. Erkan Yücel Sahne ayrıca yazar kitap imzalama ve konuşma etkinlikleri ve film gösterimleri düzenler.

 

Dilek Yarımadası - Büyük Menderes Milli Parkı, yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi çeken muhteşem bir doğaya sahiptir. Sonbahar ve kış mevsiminde parkta yürüyüş yapmak, yaz aylarında binlerce insanın güneşlenebileceği kumsallarda huzurun tadını çıkarmak çok rahatlatıcı.

 

Kuşadası çevresinde de gezilebilecek çok yer var. Ünlü küçük bir köy olan Şirince, Kuşadası'na çok yakın. Selçuk'taki Efes antik kenti, Meryem Ana Evi ve Selçuk Efes Müzesi, ziyaret edebileceğiniz ve kalabalığın tadını çıkarabileceğiniz turistik yerlerdir.

Galeri

seperator
sub

Etkinlikler

Yaklaşan Etkinlikler

Haberler

Kuşadasından Güncel Haberler

VİDEOLAR

Interview about Kuşadası / They Love Kuşadası / Belgium

Interview about Kuşadası / They Love Kuşadası / Türkiye

Turlar
varSüleyman Demirel Bulvarı Ticaret Odası No:2 Kuşadası AYDIN • T. +90 256 612 70 72 • F. +90 256 612 70 72 • info@koder.org.trkusadasi-live1trYükleniyor.. Lütfen bekleyiniz. 1171sonbahar-kacamagi-varis-noktasi-kusadasi2things-to-do,sonbahar-kacamagi-varis-noktasi-kusadasi,1100ANTALYAsub DEVAMINI GÖRyok